Strona główna » Witamy

ERGO HESTIA

Grupa STU Ergo Hestia jest jedną z największych instytucji działających na polskim rynku ubezpieczeniowym. Hestia ubezpiecza ludzi w naszym kraju od ponad 18 lat. To pierwsze i największe towarzystwo, które powstało w Polsce, w warunkach gospodarki wolnorynkowej.

Ergo Hestia jest częścią Grupy Ergo - drugiej co do wielkości na niemieckim rynku ubezpieczeniowym. Właścicielem Grupy Ergo, jest istniejące od ponad 120 lat, monachijskie towarzystwo Munich Re - największy na świecie reasekurator, należący do elity światowych finansów. Największe agencje ratingowe od lat przyznają mu wysokie noty finansowego bezpieczeństwa i wiarygodności.

Z oferty ubezpieczeniowej STU Ergo Hestia korzysta obecnie ponad 3,5 milionów klientów. Mocną pozycję na rynku potwierdzają wyniki finansowe oraz liczne nagrody, świadczące o uznaniu dla oferty i standardów obsługi Ergo Hestii, a także stylu zarządzania i współpracy z partnerami biznesowymi.


Nagroda Gospodarcza Prezydenta RP dla najlepszej, najbardziej innowacyjnej instytucji finansowej w Polsce (2002).

Godło Promocyjne "Teraz Polska" dla unikatowego systemu likwidacji szkód opracowanego przez Grupę Ergo Hestia.

Tytuł "Najlepszego prezesa firmy ubezpieczeniowej III RP" dla prezesa Piotra Śliwickiego oraz tytuł "Najlepszej firmy ubezpieczeniowej III RP" dla STU Ergo Hestia - Nagroda Gospodarcza Gazety Prawnej "Najlepsi w 15-leciu 1989-2004", przyznawana liderom pierwszego piętnastolecia gospodarki wolnorynkowej w Polsce (2004)

Nagroda "Złoty Parasol Dziesięciolecia" dla STU Ergo Hestia jako najlepszego towarzystwa ubezpieczeń majątkowych.

Tytuł "Lidera Rynku" dla systemu likwidacji szkód oraz tytuł "Lidera Rynku" dla innowacyjnego programu rentowego Sjesta (2007).

Złoty Medal za ubezpieczenie AC samochodu dla STU Ergo Hestia podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Usług Ubezpieczeniowych, wyróżnienie za innowacyjną jakość likwidacji szkód (2004).

Nagroda "The Most Trusted Brand" czyli Srebrne Godło w kategorii "towarzystwo ubezpieczeniowe" (2005).

Copyright 2012 by Paweł Chełminiak Wszystkie prawa zastrzeżone.