Strona główna » Witamy

PROMOCJE:

60 % ZNIŻKI W OC I AC DLA AUT W FIRMIE ZA DWA LATA HISTORII UBEZPIECZENIA BEZ SZKODY

Kierowco, jeśli ubezpieczasz bezszkodowo samochód przez co najmniej 3 lata w zakresie OC, AC, bądź OC i AC to przysługują Ci maksymalne zniżki za przebieg ubezpieczenia - 60%. Mało tego, jeśli w okresie 3 lat ubezpieczenia miałeś 1 szkodę, ale ponad dwa lata temu, to także przyznamy Ci 60% zniżki. Kierowca z dwoma latami historii ubezpieczeń bez szkody oraz z trzema latami historii i 1 szkodą w ostatnich dwóch latach, otrzyma 40% zniżki na ubezpieczenie komunikacyjne.

ZNIŻKA ZA PAKIET MIESZKANIE/DOM + SAMOCHÓD

Ubezpieczając dom/mieszkanie w pakiecie Hestia1/Hestia7, zyskujesz odpowiednio 10%/20% zniżki na ubezpieczenie samochodu. Dzięki naszej promocji, otrzymujesz kompleksową i bardzo dobrą jakościowo ochronę ubezpieczeniową, w przystępnej cenie.

ZNIŻKA ZA PAKIET MIENIE FIRMY/OC DG + SAMOCHÓD FIRMOWY

Ubezpieczając mienie firmy, bądź OC działalności gospodarczej w pakiecie Moja Firma/Hestia Biznes, zyskujesz dodatkowo 10%/15%/20%/25% zniżki na ubezpieczenie firmowego samochodu (wielkość zniżki zależna jest od kwoty przeznaczonej na ubezpieczenie mienia).

ZNIŻKA W AC ZA ZNIŻKĘ W OC

Kierowco, jeśli zastanawiasz się nad ubezpieczeniem AC dla swojego samochodu, ale martwisz się że nie masz wypracowanych zniżek w AC, to ta promocja jest właśnie dla Ciebie. Mając zniżki w OC, możemy przenieść je na AC. Kierowca mający 60% zniżek w OC, otrzymuje 40% zniżek w AC. Promocja dla osób powyżej 29 r.ż., które nigdy nie miały AC, bądź mają przerwę w ubezpieczeniu AC powyżej 6 miesięcy oraz ostatni okres ubezpieczenia bez szkody.


Trendy w likwidacji


AKTUALNOŚCI:

Klinknij żeby zobaczyć Ergo Hestia Aktualności

Klienci Ergo Hestii skarżą się najmniej - przeczytaj koniecznie

Copyright 2012 by Paweł Chełminiak Wszystkie prawa zastrzeżone.